Statutární město Přerov


Olomoucký kraj


Ministerstvo práce a sociálních věcí


Ministerstvo kultury ČR
Vánoční strom na Masarykově náměstí


Pod vánočním stromem bude tradičně od začátku adventu až do svátku Tří králů pokladnička – a tentokrát zájemci budou moci přispět centru Jsme tady, jehož pracovníci se starají o děti a mladé lidi s kombinovaným postižením. „Výtěžek sbírky organizace použije na částečnou úhradu pořízení klimatizační jednotky, která výrazně zlepší podmínky pobytu klientů,“ řekl náměstek přerovského primátora Tomáš Navrátil (ANO).
Celá tisková zpráva zde.

Probíhá projekt
Vzděláním k samostatnosti


Je zaměřen na vzdělávání mladých lidí s vážným kombinovaným postižením (se zvláštním zaměřením na nevidomé a slabozraké) a jejich rozvoj v oblasti informačních a komunikačních technologií – výuka Braillova písma a četba textů, nácvik psaní textů v Braillově písmu na speciálním Pichtově stroji, výuka používání mobilního telefonu s hlasovým výstupem, výuka práce na PC s využitím mluvicího programu.
Projekt „Vzděláním k samostatnosti“ probíhá za podpory Nadačního fondu Tesco, Nadace Leontinka a Nadace České spořitelny. Děkujeme :-).

výuka


Zpívající nádraží Prostějov


Zpívající nádraží Prostějov - 29. 6. ukončilo letošní šňůru neobyčejných koncertů v zajímavých nádražních budovách. Bylo nám ctí, že během těchto nádherných hudebních svátků mohli ti, kteří se koncertů zúčastnili, přispět také do kasičky veřejné sbírky pro naši neziskovou organizaci Jsme tady, o.p.s., přispět na její další provoz a práci s uživateli. Po rozpečetění pokladničky jsme s úžasem zjistili, že ti, kteří se během projektu Zpívající nádraží cítili osloveni prací naší organizace pro mladé lidi s kombinovaným postižením, vložili do kasičky celkem 9.143,- Kč. Je to ohromující, vážení přátelé a příznivci, a my Vám MOC DĚKUJEME :-)

Prostějovský deník napsal:

Prostějovské nádraží 29.6.2016


Vánoce v létě a dar od Nadace TESCO


Přerovský deník napsal:

Předání šeku od HM TESCO


A je vymalováno :-)


Moderátor Rádia Haná Lukáš Kobza vyměnil mikrofon se sluchátky za váleček a štětec a přijel nám vymalovat centrum. Zapojili se všichni více VIDEO

Lukáš Kobza


Děkujeme za podporu!


Příznivci a přátelé našeho Centra, máme pro Vás skvělou zprávu. Byly vyhlášeny výsledky Vašeho hlasování žetonky v prodejnách TESCO v Přerově. Tou super zprávou je, že jsme v letošním projektu Nadačního fondu TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme" zvítězili a získali jsme tak výherní částku 30 000,- Kč. Tato částka nám pomůže v dalším rozvoji naší práce s mladými lidmi s postižením.
Díky Vaší podpoře hlasováním jsme mohli dosáhnout tohoto úspěchu. Vážíme si Vaší podpory.


Práci naší neziskovky Jsme tady, o.p.s. podpořila v grantovém řízení také Nadace Agrofert a Společnost Duha, nadace pro děti postižené mozkovou obrnou. Děkujeme :-)

HLASUJTE PRO NÁS V OBCHODECH TESCO!


V rámci projektu Nadace TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme" jsme i letos postoupili do hlasování, které probíhá od 11. května do 7. června. V přerovských obchodech TESCO můžete hlasovat vhozením žetonku za svůj nákup pro naši organizaci!
A tak prosíme: Oslovte své známé, poproste sousedy a příbuzné, využijte tuto příležitost a - dejte naší organizaci JSME TADY o.p.s. svůj HLAS, dejte nám v obchodech TESCO svůj žetonek.
V případě, že získáme nejvíce hlasů, dostaneme 30.000,- Kč na podporu naší práce s klienty. A to je nádherná motivace. Tak prosíme, zapojte se a podpořte nás!!!

Hlasovací zařízeníZpívající nádraží Přerov


Za doprovodu hobojistky a harfistky vystoupila ve čtvrtek 5. května v hale přerovského nádraží sopranistka Jana Šelle a rozezněla nádražní budovu nádhernými tóny klasické hudby. Cestující s překvapením a úžasem vnímali rytmus běžného nádražního ruchu ve spojení s krásou secesní budovy nádraží a s tóny, které proměnily toto místo v koncertní sál.
V rámci tohoto projektu jsme měli možnost představit naši organizaci Jsme tady a návštěvníci koncertu k nám byli štědří. Do naší pokladničky veřejné sbírky toho májového večera přibylo 1.200,- Kč. DĚKUJEME :-)

Zpívající nádraží

Zpívající nádraží


Benefiční koncert 2016


Rock i opera zazní v pátek 22. dubna na benefičním koncertě pro naše centrum. Hudební zážitek v podání violoncellistů z Arrhythmie a sopranistky Jany Šelle začne v 18 hodin v klubu Teplo na Horním náměstí. Peníze z výtěžku poslouží na podporu provozu Aktivačního centra, které pomáhá lidem s kombinovaným postižením. Všichni jste srdečně zváni.

Benefiční koncertWebhosting domény zajišťuje CZECHIA.COM