Statutární město Přerov


Olomoucký kraj


Ministerstvo práce a sociálních věcí


Ministerstvo kultury ČR
A je vymalováno :-)


Moderátor Rádia Haná Lukáš Kobza vyměnil mikrofon se sluchátky za váleček a štětec a přijel nám vymalovat centrum. Zapojili se všichni více VIDEO

Lukáš Kobza


Děkujeme za podporu!


Příznivci a přátelé našeho Centra, máme pro Vás skvělou zprávu. Byly vyhlášeny výsledky Vašeho hlasování žetonky v prodejnách TESCO v Přerově. Tou super zprávou je, že jsme v letošním projektu Nadačního fondu TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme" zvítězili a získali jsme tak výherní částku 30 000,- Kč. Tato částka nám pomůže v dalším rozvoji naší práce s mladými lidmi s postižením.
Díky Vaší podpoře hlasováním jsme mohli dosáhnout tohoto úspěchu. Vážíme si Vaší podpory.


Práci naší neziskovky Jsme tady, o.p.s. podpořila v grantovém řízení také Nadace Agrofert a Společnost Duha, nadace pro děti postižené mozkovou obrnou. Děkujeme :-)

HLASUJTE PRO NÁS V OBCHODECH TESCO!


V rámci projektu Nadace TESCO "Vy rozhodujete, my pomáháme" jsme i letos postoupili do hlasování, které probíhá od 11. května do 7. června. V přerovských obchodech TESCO můžete hlasovat vhozením žetonku za svůj nákup pro naši organizaci!
A tak prosíme: Oslovte své známé, poproste sousedy a příbuzné, využijte tuto příležitost a - dejte naší organizaci JSME TADY o.p.s. svůj HLAS, dejte nám v obchodech TESCO svůj žetonek.
V případě, že získáme nejvíce hlasů, dostaneme 30.000,- Kč na podporu naší práce s klienty. A to je nádherná motivace. Tak prosíme, zapojte se a podpořte nás!!!

Hlasovací zařízeníZpívající nádraží


Za doprovodu hobojistky a harfistky vystoupila ve čtvrtek 5. května v hale přerovského nádraží sopranistka Jana Šelle a rozezněla nádražní budovu nádhernými tóny klasické hudby. Cestující s překvapením a úžasem vnímali rytmus běžného nádražního ruchu ve spojení s krásou secesní budovy nádraží a s tóny, které proměnily toto místo v koncertní sál.
V rámci tohoto projektu jsme měli možnost představit naši organizaci Jsme tady a návštěvníci koncertu k nám byli štědří. Do naší pokladničky veřejné sbírky toho májového večera přibylo 1.200,- Kč. DĚKUJEME :-)

Zpívající nádraží

Zpívající nádraží


Benefiční koncert 2016


Rock i opera zazní v pátek 22. dubna na benefičním koncertě pro naše centrum. Hudební zážitek v podání violoncellistů z Arrhythmie a sopranistky Jany Šelle začne v 18 hodin v klubu Teplo na Horním náměstí. Peníze z výtěžku poslouží na podporu provozu Aktivačního centra, které pomáhá lidem s kombinovaným postižením. Všichni jste srdečně zváni.

Benefiční koncertWebhosting domény zajišťuje CZECHIA.COM