Statutární město Přerov


Olomoucký kraj


Ministerstvo práce a sociálních věcí


Ministerstvo kultury ČR
  Dne 5. 11. 2010 byl u nás v centru Halloween s přespáním.
  Chystali jsme se na něj už několik dní předem. Dělali jsme výzdobu, vyřezávali jsme dýně do různých strašidelných podob. Sešli jsme se v pátek večer a každý měl nějakou masku. Asistentka Eva měla pro nás připravený tajemný příběh, který ještě víc podpořil strašidelnou atmosféru. Pak jsme procházeli svíčkami osvětlenou chodbou do společenské místnosti, kde nás čekalo halloweenské menu. Po dobrém jídle začala diskotéka, kde jsme se vyblbli. Rozdovádění jsme se šli zklidnit do čajovny na čaj Strašidelný les. Po návratu do centra jsme si lehli a dívali se na film Fantom opery. Někteří usnuli už při filmu a někteří vydrželi až do konce. Ráno po snídani jsme odcházeli domů plní strašidelných, ale i příjemných zážitků.
  Lucie Nováková

  vyřezávali jsme dýně do různých strašidelných podob halloweenské menu
  šli jsme se zklidnit do čajovny posezení v čajovně  Svatojakubské hody v Lipníku nad Bečvou pokračovaly v sobotu
  24. července 2010 odpoledne tradičním setkáním lipenských muzikantů a kapel. V tomto odpoledním bloku se hned jako první představil taneční orchestr Leopardi. Přes občasný déšť jsme se dobře bavili.

  taneční orchestr Leopardi

  Svatojakubské hody v Lipníku nad Bečvou  Hurá na prázdniny 25. června 2010 se konal na náměstí T. G. Masaryka tradiční závěr školního roku. Zazpíval Pavel Novák mladší, viděli jsme představení loutkového divadla Kašpárek a další vystoupení tanečních souborů.

  Přerov, náměstí T. G. Masaryka

  Přerov, náměstí T. G. Masaryka  16.6.2010
  Prezident republiky Václav Klaus s manželkou Livií Klausovou navštívili Přerov. Celé setkání s občany na náměstí T.G. Masaryka bylo velmi srdečné.

  Dnes jsme se setkali s prezidentem panem Václavem Klausem. Bylo to příjemné setkání. Pan prezident mi podepsal fotografii a potřásl mi rukou. Ráda jsem ho poznala. Byl to pro mě velký zážitek. Lucie Nováková

  16.6.2010 Prezident republiky Václav Klaus a Lucie Nováková  23.4.2010 Flora Olomouc
  navštívili jsme mezinárodní zahradnickou výstavu >>další fotografie<<


  23.4.2010 Flora Olomouc  Pravidelné posezení s Tondou a kytarou


  Pravidelné posezení s kytarou v Aktivačním centru - Jsme tady  Za okny svítí sluníčko, tak se těšíme na jaro.


  Práce v Aktivačním centru - Jsme tady

  Práce v Aktivačním centru - Jsme tady

  Práce v Aktivačním centru - Jsme tady

  Práce v Aktivačním centru - Jsme tady  Ve středu 3. února 2010 nás navštívil Zbyněk Zibby Eler.
  Maminky i děti byli velice spokojení.
  Jednotliví klienti se vyjádřili o Zibbym takto:

  Lucie
  Návštěva Zibbyho byla pro mě užitečná. Pověděl nám o sobě spoustu zajímavých věci, zazpíval nám a zahrál na šamanský buben. Moc se mi to líbilo a byla bych ráda, kdyby za námi chodil pravidelně. Budeme se od sebe učit navzájem.

  Jarek
  Na mě udělal Zibby velmi příjemný dojem, protože indiánská kultura je mi sympatická. Žijí v souladu s přírodou, za přátelé mají zvířata a peníze pro ně nejsou na prvním místě. Mluví mezi sebou na rovinu a nezradí jeden druhého.

  Kamil
  Zibby byl šikovný, pije vodu a žil v Kanadě. A chcu, aby přisel zas a aby ho viděli i ostatní, hlavně Janicka s maminkou. Rád bych ho pozval do Bohuslávek na kapelu Kornet.

  zapsala Zdenka Darmová


  Pan Zbyněk Zibby Eler a Lucie Nováková

  Zibbyho webové stránky Zibbyho webové stránky  Webhosting domény zajišťuje CZECHIA.COM